Wybór wydarzenia

• 12. 05. 2024 r. godz. 15.00 Oranżeria Koncert nr 630 – koncert "Sonety Krymskie - śladami Adama Mickiewicza"

Muzyczna podróż po Półwyspie Krymskim śladami Adama Mickiewicza. Dzięki muzyce oraz krótkim zapowiedziom pomiędzy utworami poznamy rys historyczny oraz treści zawarte w sonetach.
  • Zwiedzanie Muzeum dla osób indywidualnych

Czas trwania zwiedzania całego zespołu wnętrz muzealnych, tj. ekspozycji we wszystkich obiektach Muzeum Romantyzmu w Opinogórze wynosi ok. 1,5 godz. Do tego czasu nie jest wliczony czas zwiedzania Krypt.
  • Zwiedzanie Muzeum dla osób indywidualnych z Przewodnikiem